Metroside & Concert Hall Studio By Μρs

  • 25 m²

Op een eersteklas locatie op 6 minuten wandelafstand van Crow, biedt 1-slaapkamer Metroside & Concert Hall Studio By Μρs Athene plaats aan maximaal 2 gasten. Het 25 m² grote appartement is gelegen op 3 km van Monastiraki treinstation en op een paar stappen verwijderd van IKA busstation.

Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in dit appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Deze accommodatie komt met een kitchenette plus een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement is op 25 minuten loopafstand van Universiteit van Athene en op 30 minuten loopafstand van de Galerie Zoumboulakis gevestigd. Metroside & Concert Hall Studio By Μρs is ook vrij dicht bij de Athens Towers gesitueerd. Metrohalte Megaro Mousikis ligt op ongeveer 800 meter afstand van deze 1-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Metroside & Concert Hall Studio By Μρs Athene
Flowers Of Athens, Boutique Aparthotel With 6-Apartments In Central Athens
Mobiele prijsaanbieding

Flowers Of Athens, Boutique Aparthotel With 6-Apartments In Central Athens

336 m van de accommodatie
USD 87 USD 78
per nacht
Flowers Of Athens
Mobiele prijsaanbieding

Flowers Of Athens

8.0
Heel goed 110 beoordelingen
338 m van de accommodatie
USD 68 USD 61
per nacht
Modern Flat Next To The Usa Embassy By Upstreet
Mobiele prijsaanbieding

Modern Flat Next To The Usa Embassy By Upstreet

9.2
Schitterend 9 beoordelingen
435 m van de accommodatie
USD 138 USD 124
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    30 km

    Treinstations

    Station Omonia
    3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00002976203
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Metroside & Concert Hall Studio By Μρs te vinden?
      Metroside & Concert Hall Studio By Μρs is in de Ilisia wijk gesitueerd, op wandelafstand van slechts 6 minuten van Crow.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Metroside & Concert Hall Studio By Μρs te verblijven?
      De huurprijs van Metroside & Concert Hall Studio By Μρs is €80.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere IL Palatino en Coffee Island restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Heeft dit appartement internetverbinding?
      Ja, dit appartement biedt wifi.
    • ❓
      Is er een keuken in Metroside & Concert Hall Studio By Μρs?
      Bij Metroside & Concert Hall Studio By Μρs vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • ❓
      Hoe groot is Metroside & Concert Hall Studio By Μρs?
      Metroside & Concert Hall Studio By Μρs heeft een totale oppervlakte van 25 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Eleftherios Venizelos
    30 km

    Treinstations

    Station Omonia
    3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Metroside & Concert Hall Studio By Μρs Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten